Per Brahegymnasiets logotyp
Jönköpings kommuns logotype

Tjänstledig personal

Följande personer är tjänstlediga på Per Brahegymnasiet:

  1. Ann Kindberg

    Lärare - tjänstledig

    Telefonnummer

    $telefonnummer

    E-post

    ann.kindberg@jonkoping.se

  2. Annika Bovall

    Skolsköterska - tjänstledig

    Telefonnummer

    E-post

    annika.bovall@jonkoping.se

  3. Cecilia Landström

    Specialpedagog/speciallärare - tjänstledig

    Telefonnummer

    E-post

    cecilia.landstrom@jonkoping.se

  4. Eva Dioszegi

    Lärare - tjänstledig

    Telefonnummer

    E-post

    eva.dioszegi@jonkoping.se

  5. Henrik Swärd

    Lärare - tjänstledig

    Telefonnummer

    E-post

    henrik.sward@jonkoping.se

  6. Håkan Westman

    Lärare - tjänstledig

    Telefonnummer

    E-post

    hakan.westman@jonkoping.se

  7. Johan Gustafsson Junvik

    Rektor - tjänstledig

    Program

    Estetiska programmet

    Telefonnummer

    036 - 10 63 08

    E-post

    johan.gustafsson-junvik@jonkoping.se

  8. Lars Svensson

    Serviceman - tjänstledig

    Telefonnummer

    E-post

    lars.svensson@jonkoping.se

  9. Pernilla Ahlstrand

    Lärare, Lektor i estetiska ämnen - tjänstledig

    Program

    Estetiska programmet

    Telefonnummer

    E-post

    pernilla.ahlstrand@jonkoping.se

  10. Sofia Thörn

    Lärare - tjänstledig

    Telefonnummer

    E-post

    sofia.thorn@jonkoping.se

Adress: Residensgatan 7 | 553 16 Jönköping | Exp: 036-10 54 78 | Fax: 036-10 31 82

© Per Brahegymnasiet