Per Brahegymnasiets logotyp
Jönköpings kommuns logotype

Servicepersonal

Följande personer är Per Brahegymnasiets servicepersonal:

  1. Christian Jansson

    Servicetekniker

    Telefonnummer

    036 10 51 15

    E-post

    christian.jansson@jonkoping.se

  2. Ingela Henriksson

    Kock

    Telefonnummer

    036-10 63 09

  3. Johan Fromell

    IT-tekniker

    Telefonnummer

    036-10 65 89

    E-post

    johan.fromell@jonkoping.se

  4. Linda Möller

    Skolmåltidsbiträde

    Telefonnummer

    036 - 10 63 08

  5. Martina Muratovic

    Kock

    Telefonnummer

    036-10 63 09

  6. Philip Husberg

    IT-tekniker, på plats tisdagar och torsdagar

    Telefonnummer

    036-10 23 57

    E-post

    philip.husberg@jonkoping.se

  7. Pia Widell

    Skolmåltidsföreståndare

    Telefonnummer

    036-10 63 09

    E-post

    pia.widell@jonkoping.se

  8. Saad Istiphan

    Serviceman

    Telefonnummer

    070-221 25 92

    E-post

    saad.istiphan@jonkoping.se

  9. Samira Safar

    Skolmåltidsbiträde

    Telefonnummer

    036-10 63 09

  10. Siham Lazar

    Skolmåltidsbiträde

    Telefonnummer

    036-10 63 09

  11. Sven Rosberg

    Lärare, IT-pedagog

    Program

    International Baccalaureate
    Naturvetenskapsprogrammet

    Telefonnummer

    036-10 31 85

    E-post

    sven.rosberg@jonkoping.se

  12. Thomas Rostedt

    Lärare, IT-pedagog

    Program

    Humanistiska programmet
    Samhällsvetenskapsprogrammet

    Telefonnummer

    036-10 54 71

    E-post

    thomas.rostedt@jonkoping.se

  13. Tobias Staberg

    Lärare, IT-pedagog

    Program

    Estetiska programmet

    Telefonnummer

    036-10 50 04 076-118 89 48

    E-post

    tobias.staberg@jonkoping.se

Adress: Residensgatan 7 | 553 16 Jönköping | Exp: 036-10 54 78 |

© Per Brahegymnasiet